Hakkımızda
ofis3-image006-

Ofis3 Mimarlık

Deniz ALAN

Kurucu Ortak - Mimar

1978 yılında İzmir’de doğdu. 1996 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nden, 2000 yılında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Kalkavan İnşaat A.Ş., AR Mimarlık Müh. Ltd. Şti, İzmir Buca Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ve Soyak Yapı A.Ş de çalışmıştır. Çalışma hayatına kurucu ortağı olduğu OFİS3 Mimarlık’ ta devam etmektedir.Evrim İrez TALAY

Kurucu Ortak - Mimar

1977 yılında Ankara’da doğdu. 1994 yılında Manisa Lisesi’nden  1999 yılında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden ve ardından Şehir ve Bölge Planlama Yüksek lisans bölümünden mezun oldu. Tim İnşaat Ltd. Şti. , Monofis Mimarlık Ltd Şti. , Selçuklu Holding ve Soyak Yapı A.Ş. de çalışmıştır. Çalışma hayatına kurucu ortağı olduğu OFİS3 Mimarlık’ ta devam etmektedir.

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz
Bize ulaşın

Mimari, köklerinde insanların yaşadığı fiziksel ortamı yaratmak için var, ancak mimari sadece yapılı çevreden daha fazlasıdır, aynı zamanda kültürümüzün de bir parçasıdır. Kendimizi nasıl gördüğümüzün yanı sıra dünyayı nasıl gördüğümüzün bir temsili. hayalinizdeki evi, yönetmeliklerin kısıtları ve kaliteyle ekonomik çözüm opsiyonlarının kesiştiği noktada inşa ediyoruz. Peki ya evinizin içi?  Tadilat ve dekorasyonu, tasarım gücümüzle hayal gücünüzü harmanlayarak etkileyici mekanlar yaratıyoruz.

Neler Yapıyoruz
Konut Tasarımı

Konut iç tasarım projeleri, sıfırdan inşa edilen bir binanın iç mekan tasarımından, mevcut bir evin içini yeniden tasarlamaya kadar uzanır. Tasarım gücümüzle hayal gücünüzü harmanlayarak etkileyici mekanlar yaratıyoruz.

Ticari Mekan Tasarımları

Ofis, cafe, restoran, mağaza, otel, okul, hastane, fabrika..... Her ticari mekan, kullanım amacı, kullanım kapasitesi, yapısal gereklilikler ve kanuni zorunluluklar gibi faktörlere bağlı olarak, farklı gereksinimlerle, farklı tasarım ve farklı inşa süreçleri gerektirir.  

İnşaat - Müteahitlik

Firmamızın gücü, şantiye süreçlerindeki tecrübesinden geliyor. Projelendirmek ve inşa etmek, aralarındaki uyum, inşa süresini, maliyetini, kaliteyi ve en önemlisi yapı güvenliğini  etkiliyor. Profesyonel ekibimiz, işin ehli ve ehliyetli mimar ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.

1+
Saat İş Tecrübesi
1+
Tamamlanmış Proje
1+
İnşa Sürecinde Proje
1+
Lokasyon

Çalışma Alanlarımız

.... 

Konutlar

Mimari tasarım uygulama
İnşaat, Müteahhitlik

...

Ticari Yapılar

Ofis, Mağaza, Restoran
Fabrika, Hastane

...

Mobilya Tasarım

Dekoratif objeler